Düzce’de Polis Tacizi İddiası! Açığa Alındı!

Düzce’de yaşanan şok edici olayda, kadınlar tuvaletinde kapının altından bir kadının fotoğrafını çektiği iddia edilen polis memuru A.A. açığa alındı ve hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

13 Mayıs’ta İl Özel İdaresi binasında yaşanan olayda, N.P. isimli kadın, tuvaletteyken kapının altından bir cep telefonuyla fotoğrafının çekildiğini fark etmesinin üzerine ihbarda bulundu.

KAMERA KAYITLARINDAN POLİS MEMURU ÇIKTI

Olay yerine gelen Düzce Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, binadaki güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelinin kimliğini belirledi. Kamera kayıtlarına göre, olay anında kadınlar tuvaletinden çıkan kişi, Düzce Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru A.A.’ydı.

‘Kişilerin özel hayatını ihlal’ suçlamasıyla ifadesi alınan A.A., suçlamaları reddederek, “Evet, İl Özel İdaresi’ne gittim. Yanlışlıkla bayanlar lavabosuna girdim. Kimsenin fotoğrafını, videosunu çekmedim” dedi.

TELEFONUNA EL KONULDU

A.A.’nın telefonuna inceleme için el konulurken, hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı ve idari soruşturma nedeniyle açığa alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir