Şarkıcı Hatice’nin tüp bebek açıklaması şaşırttı! ‘Dalından yemek varken…’

Kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi Ali Kemal Sarı ile aşkı tam gaz devam eden, 90’lı yılların ünlü şarkıcısı Hatice, Pınar Kerimoğlu’nun YouTube kanalına konuk oldu.

Kerimoğlu’nun sorularını yanıtlayan Hatice bir süredir aşk yaşadığı, oyuncu Ali Kemal Sarı ile olan ilişkisi hakkında da çarpıcı sözler söyledi.

“ALİ KEMAL BENİ ASLA ALDATMAZ”

Daha önce başka bir programa katılan Hatice, ‘aldatma’ ile ilgili konuşmalarıyla dikkat çekmişti. “Ali Kemal, Sapanca’da. Bir yıldır falan görüşemiyoruz. Öncesinde her hafta beraberdik. Yaşadığımız tek sıkıntı görüşememek” diyen şarkıcı, şöyle devam etmişti:

Sevgilimi bir kadınla yatakta görsem bile asla aldattığına inanmam. Asla yapmaz. Zaten Ali Kemal aldatırsa ben cinsiyet değiştiririm! Ona o kadar güveniyorum.

“ALDATILIRSAM CİNSİYET DEĞİŞTİRİRİM”

Yine YouTube kanalına konuk olan Hatice, özel hayat açıklamaları ve kariyer konuşmalarıyla gündem oldu. Kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Hatice bir süredir aşk yaşadığı, oyuncu Ali Kemal Sarı ile olan ilişkisi hakkında da dikkat çeken açıklamalar yaptı. Aldatıldığımı görürsem cinsiyet değiştiririm diyen Hatice şu ifadeleri kullandı:

Ali Kemal bey ile ilişkimiz ve güvenimiz öyle ki, bir gün beni aldattığını gözlerim ile görürsem, gerçekten gider cinsiyet değiştiririm. Ali Kemal, artık benim son noktam, eğer ki bir aldatma söz konusu olursa yemin ediyorum erkek olurum bir daha da asla evlenmem.

“BAYHAN BABAMIN KOYUNLARI GİBİ”

Bayhan’ın son zamanda çıkardığı ve fenomen haline gelen “tiryakinim” cover’ı ile ilgili de konuşan Hatice’nin bir yayında koyun gibi söylemiş sözleri hatırlatılınca “Evet söyledim yine söylüyorum, benim babam kuzu yetiştirirdi, onun sesini duyunca direk o kuzular aklımda geliyor babamın koyunu çıktı diyorum. Ben bu şarkıyı dinlerken çok keyif alırdım ama Bayhan olmamış söyleyememiş” sözlerini yineledi.

“DOĞRU BULMUYORUM”

Tüp bebek ile ilgili de konuşan Hatice asla yaptırmayacağı bir uygulama olduğunu söyledi. Her şeyin organik olması gerektiğini söyleyen Hatice “Ben asla istemem, dalından meyveyi yemek varken neden gidip manavdan alayım” benzetmesi ile tüp bebek sahibi olmak için sabırsızlıkla bekleyen ailelerin tepkisini çekecek gibi görünüyor.

Çocuk olmadığı sürece evliliğin saçma olduğunu söyleyen Hatice “bir gün çocuk yapmaya karar verirsem o gün evlenirim yoksa evlilik düşünmüyorum” diye de ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir